Konya Eşanjör

Bölgesel ısıtma, konut, sanayi, sıcak su konforu gibi değişen alanlarda etkin kullanılır. Eski sistemlerle kıyaslandığında Konya tesislerinde üretilen ürünleri son derece kullanışlıdır. Bölgesel ısı merkezlerinden ve jeotermal kaynaklarda oldukça kaliteli sonuçlar almamızı sağlar. Üretim tesislerinden gelen değişen kaynaklarda termometre ölçümlerine yardımcı olur. Sıcak su konfor açısından eski performanssa göre daha fazla dayanıklılık sağlar. Son sistem ürünlerde kazan ve gidiş kolektörlerine bağlı olan konya esanjor ürünleri sıcaklık sensörüne bağlı olarak çalışır. Gelen kaynakları ise özel tasarım etme sistemi sağlar. Bu ürünler uygun sıcaklık ve her bin altına kullanıma uygun olan ürünlerdir. Makine arıza duruşlarından kolay etkilenmez. Ürün geri dönüş ihtiyacında kolay değişim sunar. Ayrıca kullanıcıya kolay kullanım esnekliği sunan ergonomik ürünlerdir. Depolama ve kurulum üniteleri son derece kolaydır. Su tankları ve tahliye hortumlarıyla bağlantılı olarak çalışır.

Konya Eşanjör

Ayrıca kullanıcıya kolay ve sistemi zorlamayan kullanımları sunduğundan dolayı tercih edilir. Kullanıcıya operasyon desteği sağlayan konya esanjor ünitesi konfor açısından olmazsa olmaz ürünlerdendir. Binaların ihtiyacına uygun olarak daha verimli kullanımlar sunar. Çok katlı olan yüksek ya da sistemlerinde koruyucu duvar özelliğe uygulamakladır. Sistemden kaynaklanan problemlerde sistemi aşırı zorlanamadan işlem yapılmasını sağlar. .ciddi basınçlar oluşturmaz. Paslanmaz kalitede olmasından dolayı yüksek korozyona karşı oldukça fazla dayanıklıdır. Soğutma ve ısıtma sistemlerinde basıncı tamamen dengede tutar. Isıtma ve soğutma sistemlerinde gelen basıncı kendi karşılayan dengeleme boru sistemleri vardır. Su ısıtıcı sistemlerde alternatif elektrik enerjisi ve geri dönüşüm uygulaması sağlar.

Termik santrallerde elektrik üretilen yerlerde olan ürünlerdir. Bunun yanı sıra gidiş kolektörlerine bağlı olan konya esanjor ürünleri çok büyük kızgın su kaynaklarında bile kullanılır. Bu sistemde neden olan kızgın suyun ekstra işlemler sonucu soğutulmasından etkin rol oynar. Bu ürünlerde alternatif enerji sistemi kullanılması açısından denge sağlayan vana kullanılır. Ayrıca ürünlerde genleşme tankları ve separedir malzemeler son derece dayanıklıdır. Basınç düşürücüler ise başarılı soğutma yapan;  vana ve vakum kırıcılarla birlikte eş değe olarak çalışır. Ayrıca termostattık vana bağlantıları ve emniyetli çentil sistemleri son derece dayanıklıdır.

Bir Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir