As Makina; 2002 yılında Kartal'da kurulmuş, günümüze dek faaliyetlerini başarılı ve ilk gün ki şevk ve heyecanla devam ettirmekte olan bir firmadır. Kurulduğu günden bugüne sektöründe başarılı bir şekilde hizmet vermektedir.

Hizmetimiz; müşterinin ihtiyacı doğrultusunda, yatırım projesini tasarlayıp, kararın oluşturulmasına ilişkin maliyet analizleriyle, müşterinin yatırım kararını destekleyecek ve yatırıma yönelik tasarım ihtiyaçlarının karşılanması ve bu projenin mesleki donanım ve teknik personelimizle imalatı bir eser özelliğinde yapabilme ve müşteri memnuniyetinin ön planda tutulup, sürekliliğin sağlanması, işin gereğine uygun kadrolarımızla, planlama ve yapım sürecinin tüm organizasyon ilişkilerini oluşturup, müşteri ihtiyacının tamamlanmasını oluşturur.

Yapılan işlerde iş kalitesini ön planda tutan firmamız özellikle Türkiye’de ve yurtdışında bir çok önemli ve büyük çaplı tesisler dahil, muhtelif projelerde yer almıştır.

Firmamız, üretim tecrübesi, deneyimli kadrosu, profesyonel yaklaşımı ve her geçen gün teknolojiyi takip eden yapısıyla, kalitesinden ve prensiplerinden ödün vermeden döküm sanayi, kimya, termik santral ve arıtma vb. tesislere hizmet vermektedir.

As Makina İmalat San. Tic. Ltd. Şti.

as-makina-hakkimizda

cizgi-as-makina