Esanjör ya da ısı değiştirici, değişik sıcaklıklardaki iki ya da daha çok akışkanın, ısılarını, birbirine karışmadan (temas etmeden) birinden diğerine aktarmasını sağlayan cihazlardır. Genelde akışkanlar birbirlerinden bir ısı transfer yüzeyi ile ayrılırlar ve birbirlerine karışmaları bu sayede önlenir.

Kullanım alanları çok geniştir; Proses, Petrokimya, Enerji Santralleri, Bina Isıtma Soğutma, Klima Santralleri, Soğutma, Gemi İnşa, Kağıt Üretimi, Atık Su, Isı Geri Kazanımı ve diğer Endüstriyel sektörlerde yaygın olarak kullanılmaktadır. Esanjör Ayna İmalatı projeye göre değişiklik göstermektedir (ayna çapı,delik çapı,kullanım alanı vb.) firmamız projeye uygun teknik bilgi ve detaylar dikkate alınarak kullanım alanına uygun yol izlemektedir.

Üretim öncesi ve üretim esnasında tüm detaylar profesyonelce incelenip kaliteli ve gerekli hassasiyette üretim yapmaktayız. As Makina ailesi olarak; ileri teknolojik donanımlı makinelerle, birçok özel projeyi hayata geçirmenin haklı gururunu yaşamaktayız.

esanjor-imalati-istanbul